Neviete si rady s výberom farby? Vizualizácia vypínačov a zásuviek je tu pre vás zdarma.

Zašlite nám  fotku miesta, kde chcete porcelánové vypínače a zásuvky Mulier použiť. Obratom pre vás vytvoríme fotomontáž zdarma pre vaše bezproblémové rozhodovanie. Tak ako na obrázku nižšie.

 

Váš správny výber je pre nás prioritou

Tiež to poznám. Sedím a vyberám. Problém je vždy hlavne s farbami.  Či  je to fasáda, vypínače, topánky alebo farba vlasov. Táto farba je pekná, ale ako to bude vyzerať na stene. Vždy nakoniec pôsobí inak. Najlepšie bude si nechať zaslať prezentačný kufrík s farbami, ktoré sú vašimi favoritmi. Pokiaľ ale naozaj neviete, vytvoríme pre vás vizualizáciu keramických vypínačov a zásuviek priamo na mieste, kde ich chcete vidieť a to všetko zadarmo.

Pošlite fotky, vyberte radu a farby a fotomontáž máte druhý deň

Stačí, ak nám poviete,  ktoré modely a farby sa vám páčia a zašlete fotku miesta, kde majú byť umiestnené. My vám zašleme do vášho emailu vizualizáciu. Poskytneme konzultáciu a potom  si už ľahko vyberiete. Pre získanie vizualizácie zadarmo nás neváhajte kontaktovať na telefóne či emaile.

Vyberte si z Mulier porcelánových vypínačov a zásuviek:

Keramické vypínače a zásuvky Mulier KlasikKeramické vypínače a zásuvky Mulier OrnamentKeramické vypínače a zásuvky Mulier JindřichKeramické vypínače a zásuvky Mulier Individual