Máme pre vás pripravené drevené prezentačné kufríky plné našich keramických zásuviek a vypínačov. Stačí nám zavolať alebo napísať.

Vyberte si jeden z modelov našich porcelánových vypínačov a zásuviek. Povedzte nám, ktoré farby sa vám páčia a my vám vybrané kusy osobne predáme, alebo zašleme poštou, nech si ich môžete doma priložiť na stenu a dôkladne prezrieť. Záleží nám na vašom výbere. Preto nie sme priaznivci nákupu po internete.

Snažíme sa, aby na fotkách vyzerali naše produkty ako na vlastné oči. Naše porcelánové vypínače a zásuvky sú pre celé generácie. Pokiaľ si naozaj neviete rady, aké farby si nechať poslať, pomôžeme vám. Vytvoríme pre vás zdarma vizualizáciu priamo do fotky vášho bytu, domu, kuchyne alebo pracovne - vstúpte do sekcie vizualizácie. Pokiaľ máte vybrané, kontaktujte nás emailom alebo telefonicky. Budete potrebovať vedieť vybrané modely, farby a kontakt na vás.

Vyberte si z Mulier porcelánových vypínačů a zásuviek:

Keramické vypínače a zásuvky Mulier KlasikKeramické vypínače a zásuvky Mulier OrnamentKeramické vypínače a zásuvky Mulier JindřichKeramické vypínače a zásuvky Mulier Individual