Vybrali ste? Alebo sa chcete dozvedieť viac o Mulier zásuvkách a vypínačoch?

Kontaktujte nás telefonicky, alebo emailom. Na vaše dotazy odpovieme. Kvalitne  a rýchlo sa o vás postaráme. Snažíme sa vyhovieť.

Kusová objednávka do vašej kúpeľne, kuchyne, kancelárie či pracovne:

Ideálne je postupovať ako v prípade veľkej objednávky. Z dôvodu nákladov pre obe strany je však možné objednávku vybaviť bez osobného kontaktu. Kontaktujte nás na našom telefónnom čísle či emaile. Dohodneme spoločne vaše požiadavky. Pomôžeme s výberom a pripravíme vzorový kufrík, ktorý vám zašleme na určenú adresu. Po vašom rozhodnutí, vyjasnení množstva a farieb, vytvoríme objednávku. Následne uhradíte zálohu a už sa môžete tešiť na krásne kúsky z našej dielne. Bežná doba dodania je jeden mesiac. Súčasťou dodávky môže byť i inštalácia zásuviek a vypínačov našim elektrotechnikom, ktorý má všetky príslušné certifikáty a je diskrétny.

Objednávka pre váš byt, dom či firmu – od tridsiatich kusov:

Dohovoríme si osobnú schôdzku, najlepšie v mieste inštalácie. Privezieme so sebou vypínače a zásuvky na ukážku v kufríku a spoločne vyberieme typ a farby podľa vašich požiadaviek. Zásuvky a vypínače vám necháme, nech sa môžete kvalitne rozhodnúť a zvážiť všetky varianty. Pri výbere individuálnych typov na mieru vyrobíme vzorky priamo pre vás. Chceme pôsobiť len radosť. Preto trváme na kvalitnom rozhodnutí záujemcu s konkrétnym požadovaným kusom v ruke – v prípade vyrazenia loga, vlastného ornamentu alebo programu Individual. Po zistení množstva, špecifikácie konkrétnych farieb a požiadaviek dostanete do svojich rúk cenovú ponuku. Po jej odsúhlasení a uhradení zálohy sa môžete tešiť na krásne produkty od Mulieru. Bežná doba dodania je jeden mesiac. Súčasťou dodávky môže byť i inštalácia zásuviek a vypínačov našim elektro technikom, ktorý má všetky príslušné certifikáty a je úplne diskrétny.

 

Vyberte si z Mulier porcelánových vypínačov a zásuviek:

Keramické vypínače a zásuvky Mulier KlasikKeramické vypínače a zásuvky Mulier OrnamentKeramické vypínače a zásuvky Mulier JindřichKeramické vypínače a zásuvky Mulier Individual